Biedronka po przebudowie jak nowa!

W końcu nadszedł czas, gdy prace remontowe marketu Biedronka znajdującego się przy ulicy Konopnickiej 33 dobiegły końca. Sklep aktualnie robi ogromne wrażenie, bo wygląda jak nowy. Taką zmianę docenią mieszkańcy Osiedla Asnyk, przez których Biedronka jest najczęściej odwiedzanym marketem.

Strach przed zamknięciem

Informacja o remoncie pawilonu, na którym znajduje się Biedronka, przeraził nie tylko mieszkańców tego osiedla, ale również jego sąsiadów. Supermarkety Biedronka są najbardziej lubianą, cenioną i najczęściej odwiedzana siecią handlową. Mieszkańcy byli pewni, że powodem remontu jest zmiana właściciela budynku oraz zamknięcie sklepu na rzecz innego. Jednak panika mieszkańców oraz insynuacje były niepotrzebne, bo prawda okazała się zupełnie inna. Zdecydowano rozebrać stary pawilon, a na jego miejsce wybudować nowy, ładniejszy, który umożliwi zachowanie standardów sieci handlowej Biedronka. Przerwa spowodowana remontem trwała kilka miesięcy, a pobliscy klienci nie mogli doczekać się otwarcia.

Ponowne otwarcie Biedronki

Jak można było zauważyć, już 30 listopada przy ulicy Konopnickiej 33 zniknęło z placu ogrodzenie zabezpieczające przed remontem. Z miejsca, gdzie przez kilka miesięcy trwały prace remontowe zniknęli robotnicy oraz ich sprzęt i maszyny, które słychać było prawie codziennie. Na półkach w odnowionej Biedronce pojawiły się produkty spożywcze. Warto zaznaczyć, że obecny market jest większy od poprzedniego. Nawet bankomat, który wcześniej znajdował się na zewnątrz, znalazł swoje miejsce w środku budynku.

Mieszkańcy osiedla Asnyk w końcu doczekali się otwarcia swojego ulubionego sklepu i to tuż przed świętami. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, powierzchnia Biedronki jest zdecydowanie większa od wcześniejszej, tak więc wybór asortymentu też będzie duży. Zakupy w wyremontowanej Biedronce od dzisiaj będą zdecydowanie przyjemniejsze i wygodniejsze.