Policja poszukuje osób, do których mogą należeć przedmioty pochodzące z kradzieży

Policjanci z wydziału dochodzeniowego ostatnio zajęli się sprawą związaną z rozbiciem rabunku, który miał miejsce w jednej z miastowych piwnic. Z naszych informacji wynika, że włamywacze postanowili przywłaszczyć sobie cudze własności z piwnic blokowych. Ostatnio policjantom udało się uchwycić włamywaczy. Jak się okazuje, funkcjonariusze policji poszukują aktualnie właścicieli skradzionych przedmiotów. Pragną zwrócić im ich skradzione należności, które utracili podczas omawianych przez nas powyżej rabunków.

Przedmiotów, które pochodzą z kradzieży, jest całkiem. Sporo na liście przedmiotów, które policja pragnie zwrócić obywatelom, znajduje się nawet duży telewizor. Podczas postępowania wyjaśniającego kradzież z włamaniem policja zabezpieczyła mnóstwo przedmiotów. Policjanci zebrali informacje, które wskazują na to, że wspomniane przedmioty pochodzą z kradzieży w Kaliszu. Dokładniej z napaści rabunkowej w piwnicach. Osoby, które rozpoznają należące do nich przedmioty, są proszone o kontakt z policjantami, ponieważ pragną oni zwrócić wszystkie odzyskane należności obywateli. Mogą skontaktować się bezpośrednio z funkcjonariuszem, który prowadzi dochodzenie. Z nim można przeprowadzić ustalenia dotyczące zwrotu artykułów i kosztowności.

Trwają poszukiwania właściciela osiołka

Policja szuka osoby, do której należy osiołek. Te niecodzienne poszukiwania trwają obecnie w Kaliszu. Sytuacja była nieco komiczna, ponieważ zgodnie z doniesieniami dowiadujemy się, że policjanci prowadzili pościg za osiołkiem, który biegał po wsi. Próbowali go uchwycić. W końcu im się udało, jednak teraz muszą znaleźć właściciela tego zwierzaka. Na całe szczęście udało się zabezpieczyć zwierzaka. Kiedy funkcjonariuszom policji uda się znaleźć właściciela osiołka, będą mogli uznać ich zadanie za w pełni wykonane.

Osiołek od rana biegał po okolicznej wsi. Dlatego też mieszkańcy, którzy zauważyli niecodzienną sytuację, postanowili wezwać funkcjonariuszy policji, aby zaradzili sytuacji. Oni z kolei w pocie czoła prowadzili pogoń za zwierzakiem. Gdy nareszcie udało im się uchwycić osiołka, teraz czeka ich kolejna część zadania, a być może nawet trudniejsza. Ponieważ muszą namierzyć osobę, która jest właścicielem zwierzaka, aby osiołek mógł trafić do domu. Na razie zwierzak trafił w bezpieczne miejsce, więc nikt nie musi się o niego obawiać.