W Kaliszu doszło do ogromnej tragedii, mężczyzna został potrącony przez pociąg

Tragedia wydarzyła się na kaliskich torach. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg. Do tego wydarzenia doszło na torach w Kaliszu. Był to pociąg intercity przejeżdżający ze Szczecina do Łodzi. Na miejsce został skierowany zespół ratownictwa medycznego, jednak niestety nie mogli już w niczym pomóc. Nieopodal ulicy torowej zjawiło się kilka zastępów straży pożarnej, policja i ratownicy medyczni. Służby sprawnie ustaliły tożsamość mężczyzny, ustaliły przyczyny zdarzenia i zamknęły sprawę.

Niestety w ostatnim czasie mamy do czynienia z coraz większą liczbą wypadków w różnych lokalizacjach Polski https://infokrasnik.pl/2022/06/wypadek-za-wypadkiem/.

Po wypadku w Kaliszu stacja musiała zostać zamknięta na pewien czas, a pasażerowie oczekujący na swój przejazd zostali zabrani przez inny pociąg, który został oddelegowany do zastąpienia przewozu na odcinku danej stacji. Niektóre pociągi zostały jednak tymczasowo odwołane przez brak możliwości przejazdu w kierunku Łodzi.

Kolejny wypadek w Kaliszu, pojazd osoby wjechał w szesnastolatka kierującego motorowerem

Chłopak w wieku 16 lat niestety ucierpiał w wypadku podczas zderzenia z samochodem osobowym marki Toyota. Do tego wypadku doszło dokładnie w czwartek 2 czerwca. Między skrzyżowaniem ulic Bankowej i Pułaskiego samochód nie dostosował swojej prędkości do drogi, przez co nie zdołał wyhamować podczas przejeżdżania obok nastolatka kierującego motorowerem. W wyniku tego zdarzenia szesnastolatek został potrącony przez samochód osobowy. Policja w Kaliszu rozpoczęła niedługo po tym wydarzeniu śledztwo, aby ustalić dokładne okoliczności tego wypadku i ustalić, kto odpowiada za doprowadzenie do kolizji.

Do wypadku doszło w okolicy godziny 20. Policjanci wspólnie uzgodnili, że za wypadek odpowiadała kobieta w wieku 21 lat, która prowadziła samochodem osobowym marki Toyota Yaris. Zespół ratownictwa medycznego przyjechał na miejsce, aby udzielić pomocy poszkodowanemu nastolatkowi. Po chwili przyjechała karetka pogotowia, która zabrała go do szpitala, aby sprawdzić, czy z jego stanem fizycznym wszystko jest w porządk