Tragiczne zdarzenie drogowe w Lutogniewie: Zderzenie trzech pojazdów

Zaszokowany widokiem gniewnego zderzenia trzech pojazdów, które miało miejsce we wtorkowe popołudnie na DK nr 36 w Lutogniewie, powiat krotoszyński, pozostawił świadków przerażonych. Ze zgromadzonych informacji wynika, że dramatyczna sytuacja rozegrała się tuż po godzinie 15:00.

Do wypadku doszło, gdy dwa samochody osobowe i jedno auto dostawcze zderzyły się w eksplozji stali i szkła. Oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie, st. kpt. Tomasz Patryas, podał Radiu Centrum, że oba samochody osobowe zderzyły się czołowo.

Auta były pełne pasażerów – łącznie siedem osób podróżowało tymi trzema pojazdami. Z raportu wynika, że pięć z nich wymagało natychmiastowej pomocy medycznej, a jedną osobę strażacy musieli uwolnić z karoserii za pomocą narzędzi hydraulicznych.

Po tym tragicznym incydencie pięć osób zostało przewiezionych do najbliższego szpitala na dalsze leczenie. Droga była blokowana przez ponad dwie godziny, co spowodowało duże utrudnienia w ruchu. Teraz służby porządkowe, w tym policja, prowadzą dochodzenie, aby ustalić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.