W Galerii Amber wkrótce ma powstać supermarket Carrefour

W listopadzie zaplanowano otwarcie supermarketu Carrefour. Nowa sieć wkrótce ma dołączyć do kompleksu Galerii Amber. Wiele osób zwracało uwagę na to, że od czasu zamknięcia sklepu E Leclerc brakowało w Galerii Amber sklepu, w którym można by nabyć produkty spożywcze. Jednak do centrum handlowego ponownie wróci sklep, który zadowoli wszystkich klientów. Ponieważ z najnowszych informacji wiemy, że do sieci handlowej dołączono sklep Carrefour. Zostanie on oficjalnie otwarty 16 listopada.

Będzie można zrobić tam różnorakie zakupy spożywcze. Kupimy w Carrefourze produkty bio, świeże warzywa, owoce, nabiał, mięso, ryby oraz wszystko, to czego potrzebujemy każdego dnia w domowej kuchni podczas przygotowywania obiadu. Właściciele galerii niezwykle cieszą się z tego powodu, ponieważ sieć Carrefour dołączyła do listy najemców w Galerii Amber.

Warto również zwrócić uwagę na to, że w momencie otwarcia Carrefoura na terenie galerii, na osoby zainteresowane zakupami w tym sklepie będą czekały liczne promocje. Powitalne atrakcje będą miały za zadanie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, którzy będą korzystali z oferty Carrefoura na terenie Galerii Amber. W końcu doskonale wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

Galeria Amber jest najnowocześniejszym centrum w całej okolicy. Mieszkańcy Kalisza mogą załatwić w tym miejscu wiele bieżących spraw. Teraz dodatkowo pojawi się tam hipermarket popularnej sieci, dzięki któremu będzie można załatwić również sprawunki związane z produktami spożywczymi bez konieczności opuszczania kompleksu Galerii Amber. Znajdziemy tam również znane i lubiane sieci z ubraniami i posiłkami na wynos.