Konferencja naukowa w sprawie nieruchomości

Trwa Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Nieruchomość w przestrzeni”, której gospodarzami są Akademia Kaliska i Południowowielkopolskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Kaliszu. W dwudniowym wydarzeniu odbywającym się w grodzie nad Prosną wezmą udział rzeczoznawcy majątkowi z całego kraju. W programie konferencji znajdują się przede wszystkim prezentacje i debaty dotyczące wyceny nieruchomości, a także możliwość zwiedzania Kalisza.

Cieszę się, że mamy okazję po raz kolejny gościć tak szacowne grono ekspertów rynku nieruchomości. Kalisz jest idealnym miejscem dla Państwa dyskusji. Nasze miasto może poszczycić się dobrze zachowaną starówką, odbudowaną po zniszczeniach I wojny światowej, a także wieloma intrygującymi zabytkami architektury z różnych epok. Obecnie podejmujemy również działania rewitalizacyjne. Być może Kalisz stanie się źródłem inspiracji dla Państwa przyszłych poszukiwań naukowych. Życzę Państwu, aby dyskusje były ciekawe i abyście miło spędzili czas w naszym mieście – powiedział prezydent Krystian Kinastowski podczas rozpoczęcia konferencji.

Patronat honorowy nad konferencją naukową „Własność w przestrzeni” objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Prezydent Miasta Kalisza oraz Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.