Spotkanie absolwentów szkoły budowlanej i rachunkowej

Trwają obchody stulecia Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie. Aby upamiętnić ten kamień milowy, 3 czerwca odbędzie się zjazd absolwentów „Budowlanki” i „Księgowości”. Komitet Organizacyjny zachęca wszystkich absolwentów do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Na konferencji prasowej Krzysztof Grabowski, wicemarszałek województwa wielkopolskiego, Krzysztof Nosal, starosta kaliski oraz Angelika Dryjańska, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie, skierowali zaproszenie do wszystkich maturzystów z Liskowa do udziału w nadchodzącym zjeździe.

W ciągu ostatniego stulecia pojawiło się wielu absolwentów, którzy rozeszli się nie tylko po całym kraju, ale i po całym świecie. Nadchodzący zjazd jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów i przypomnienia sobie tych cennych wspomnień. Uroczystości rozpoczną się 3 czerwca o godz. 14.00 uroczystą mszą świętą w kościele pw. Wszystkich Świętych w Liskowie, którą odprawi biskup kaliski Damian Bryl.

Oczywiście, odbędzie się ceremonia poświęcenia tablicy pamiątkowej podarowanej przez absolwentów, wyrażająca wdzięczność ofiarodawcom, wraz z różnymi pokazami artystycznymi i innymi działaniami angażującymi.