Poniedziałkowe starcie w Tauron Lidze: PGE Rysice Rzeszów kontra Energa MKS Kalisz

W przyszłym tygodniu, zwłaszcza w poniedziałek, kibice siatkówki będą mieli okazję do obejrzenia emocjonującego meczu między PGE Rysice Rzeszów a Energą MKS Kalisz. To spotkanie odbędzie się na boisku zespołu gospodarzy i stanowi część 2. kolejki Tauron Ligi. Relacje z meczu oraz wynik na bieżąco będą dostępne dla fanów.

Obydwa zespoły zaprezentowały mocny start w tym sezonie, kończąc swoje początkowe mecze zwycięstwem i zdobywając pełną pulę punktów. Wicemistrzynie z Rzeszowa wybrały się na wyjazd, gdzie pokonały Pałac Bydgoszcz 3:0. Z drugiej strony, MKS Kalisz odniósł triumf na własnym terenie, pokonując Moyę Radomkę Radom 3:1.

Jedno jest pewne, że jedna z drużyn utrzyma swój dotychczasowy status niezwyciężonej na koniec tego spotkania. Najbardziej prawdopodobne jest, że faworytem są gospodynie z Rzeszowa, które mają okazję wystąpić po raz pierwszy w tym sezonie przed swoimi wiernymi fanami. W ubiegłym sezonie drużyna Stephane’a Antigi dwukrotnie pokonała MKS – raz na wyjeździe w Kaliszu 3:1, a następnie u siebie bez utraty seta.