Ekskluzywne przedmioty licytowane online na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wśród licznych przedmiotów wystawionych na aukcje internetowe na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazły się rzeczy o wyjątkowym charakterze. Niecodziennymi przedmiotami, które czekają na swoich nabywców, są m.in. „szczęśliwa” tablica rejestracyjna od prezydenta miasta, zaproszenie na premierę modelu Volvo ex30 z udziałem Nataszy Kukulskiej oraz koszulka sportowa ze specjalnymi autografami.

W tym roku celem zbiórki jest zgromadzenie funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu do diagnozy, monitorowania oraz rehabilitacji chorób płuc. Sprzęt ten będzie używany w oddziałach pulmonologicznych dla pacjentów w różnym wieku – zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Podczas finału WOŚP, który odbędzie się w Kaliszu, na ulicach miasta pojawią się setki wolontariuszy. Wszystko rozpocznie się o godzinie 15:00 w hali widowiskowo-sportowej OSRiR przy ul. Łódzkiej 19-29. Wydarzenie będzie okazją do zobaczenia występów miejscowych artystów, a punktem kulminacyjnym będzie symboliczne, balonowe światełko do nieba, które zostanie wypuszczone o godzinie 20:00.

Aukcje internetowe na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już się rozpoczęły. Miasto Kalisz po raz kolejny zaangażowało się w tę inicjatywę poprzez udostępnienie przedmiotów do licytacji.