Utrudnienia w ruchu drogowym ze względu na nadchodzącym mecz KKS Kalisz

W najbliższy wtorek, 4 kwietnia, drużyna piłkarska KKS 1925 Kalisz zmierzy się z Legią Warszawa na Stadionie Miejskim zlokalizowanym przy ulicy Łódzkiej. W tym dniu nastąpią zmiany w organizacji ruchu w okolicach stadionu, a autobusy KLA pojadą trasami zastępczymi.
Zmiany w ruchu drogowym związane z meczem KKS Kalisz i Legii Warszawa
We wtorek 4 kwietnia od godziny 16:30 do około północy zamknięta dla ruchu zostanie ulica Łódzka na odcinku od ulicy Warszawskiej do ulicy Szlak Bursztynowy. Dojazd pojazdów pomiędzy ulicami Warszawską i Łódzką będzie możliwy poprzez nowo wybudowany odcinek ulicy Szlak Bursztynowy (pomiędzy ulicami Łódzką i Braci Niemojowskich) oraz ulicę Braci Niemojowskich.

Jednocześnie wyłączone zostanie połączenie ulicy Łódzkiej z ulicą Żwirki i Wigury. Wjazd na ulicę Żwirki i Wigury zostanie ograniczony do dojazdu ulicą Braci Niemojowskich. Wyjazd z ulicy Prusa i Hożej będzie możliwy tylko w prawo, w kierunku ulicy Braci Niemojowskich.

Ograniczenia w parkowaniu będą obowiązywały na ulicach Winiarskiej, Idzikowskiego i Sportowej (odcinek Łódzka – Wala Jagiellońska) w godzinach 14:00 – 24:00. Dodatkowo na ulicy Żwirki i Wigury (odcinek Łódzka – Idzikowskiego), Więziennej, Ciepłej oraz na parkingu OSRiR (naprzeciwko stacji benzynowej Orlen) obowiązywać będzie zakaz parkowania w godzinach 16:30-24:00.